Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş

Fenerbahçemiz Kadıköy’deki Beşiktaş derbisinde kartalı affetmedi. Kruse,Ozan ve Vedat’ın golleriyle 3 gol bulduğu karşılaşmayı 3 puanla kapattı. Taraftarımız eşsiz desteğiyle takımı ateşleyerek galibiyetten payını aldı.

ERSUN YANAL MAÇ SONU MEDYA’YA AYARI VERDİ

Teknik direktörümüz maç sonrasında basın mensuplarından soru almayarak kısa bir açıklama yaptı. Medyanın aleyhine çalışmasına sinirli olan hocamız ilerleyen dakikalarda haklılığını kanıtlamış oldu. Ersun Yanal’ın açıklamalarından sonra Emre ile hocamızın arasının bozuk olduğuna ve Ersun Yanal’ın istifa edeceğine dair medyada söylemler yankı bulurken başkanımızdan ve hocamızdan konu ile ilgili yalanlama geldi.

İşte Ersun Yanal’ın o konuşması :

“Galip gelemediğimiz birçok maçtan farklı oynamadık. Teknik direktörü olmayan bir Fenerbahçe bugün maçı kazandı! Biz görevimizi yaptık. Büyük Fenerbahçe taraftarına armağan olsun. Soru almayayım, hafta içi açıklama yapacağım!”

HOCAMIZA BİZDEN MESAJ

Beraber çıktığımız bu yolun sonunu beraber görmek istiyoruz. Bu yolda yalnız olmadığınızı ve Fenerbahçe taraftarının sonuna kadar arkanızda olduğunu bilmenizi isteriz. BU SENE BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ.. HEM ERSUN YANAL HEMDE FENERBAHÇE DÜŞMANLARINI SENİNLE YENECEĞİZ!

Paylaş

Diğer haberler

Bir yorum gönderin