Muriç Kartal’ı bekliyor..

Kadıköy bugün saat 19:00’da başlayacak olan derbiye ev sahipliği yapacak. Ev sahibinin en büyük kozu olan forveti Vedat Muriç ise akşam Beşiktaş kalesinin filelerini sarsmak için bekliyor. Fenerbahçemiz bu sezon Muriç’in gol attığı hiçbir maç kaybetmedi. Bu akşam Kosovalı forvetimizin bulacağı gol/goller ile derbide 3 puanı almak istiyoruz.

17 MAÇTIR YENİLMİYORUZ

Beşiktaş JK Kadıköy’deki en son galibiyetini 2005 yılında aldı. O tarihten bugüne kadar oynanan 17 maçta Beşiktaş’a kaybetmedik. 11 maç takımımızın galibiyeti ile sonuçlanırken 6 maç ise berabere bitti.

ERSUN YANAL’DAN TARAFTARA MESAJ

Teknik direktörümüz Ersun Yanal Beşiktaş JK maçı ile ilgili yaptığı açıklamanın bir kısmında tribünde olacak taraftarımıza mesaj gönderdi :

“Kadıköy bizim kalemizdir. Sabırla takımlarını desteklesinler. Kırılma anlarında bizi yalnız bırakmasınlar. Son dakikaya kadar bize inanılmaz bir güç vereceklerine yürekten inanıyorum. Onların itici gücü bizi zafere taşıyacaktır. Maç sonunda hep birlikte büyük bir sevinç yaşamaya hazır olsunlar. Bu takım şampiyonluğun en büyük favorisidir”


Paylaş

Diğer haberler

Bir yorum gönderin