Volkan jübile yapıyor

Yıllardır takımımızın kalesini başarıyla koruyan kalecimiz Volkan Demirel genç oyuncuların takımımıza dahil olmasıyla forma bulamıyordu. Buna istinaden kulübümüzden yapılan açıklamayla Volkan için bir jübile maçı düzenleneceği ve Volkan’ın bundan sonra Fenerbahçe çatısı altında teknik kadroda görev yapacağı açıklandı. Kanaryalar.Net olarak Volkan Demirel’e bundan sonraki görevinde başarılar diliyoruz.

KULÜBÜMÜZDEN YAYINLANAN YAZI ŞU ŞEKİLDE :

Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik’ olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır.

Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir.

Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır.

Fenerbahçeli Volkan’a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.

Şimdi şanlı renklerimizle, aynı tutkuyla hep birlikte yeni yolculuklara!

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Paylaş

Diğer haberler

Bir yorum gönderin