Taraftarımızdan müthiş destek

Fenerbahçe Taraftarı Beşiktaş maçında takıma verdiği destekle yine farkını ortaya koydu. 90 dakika boyunca top rakibe geldiğinde inanılmaz bir gürültüyle rakibe hatalar yaptıran 12 numara, Takımımıza da moral oldu. Maçla ilgili basında çıkan haberlerde Kadıköy’deki eşsiz atmosfere övgüler yağarken futbolcularımızda yayıncı kuruluşa verdiği demeçlerde taraftara teşekkür mesajları verildi.

JAİLSON ” ATMOSFER İNANILMAZDI “

Bugün gerçek anlamda unutulmaz bir atmosfer vardı. Brezilya’da da çok fazla derbi maçı oynadım ama bugünkü atmosfer kesinlikle açıklanamaz. Maça çok konsantre bir şekilde başladık ama maalesef istediğimiz galibiyeti alamadık. Her futbolcu bu tarz atmosferlerde bu tarz derbilerde oynamak ister. Bugünkü atmosfer için gerçekten minnettarım. İstediğimiz galibiyeti alamadık ama biz başımız dik bir şekilde yolumuza devam edeceğiz.

ANDRE AYEW ” TARAFTARIMIZ İNANILMAZDI “

“Bugün takım olarak iyi bir karakter koyduğumuzu düşünüyorum. Taraftarlarımız inanılmazdı. İlk yarıda birçok pozisyon bulduk, ben de buldum ama golü atamadık. Beşiktaş ise Babel ile tek şutta golü attı.  İkinci yarıda birlikte kalmayı, kompakt kalmayı başardık. Savaştık. Kazanamadığımız için hayal kırıklığı yaşıyorum tabii ki, puan farkını azaltabilirdik. Buradaki ikinci golümü derbide attım ve mutluyum ama bugün üç puanı çok istiyorduk, biraz hayal kırıklığı yaşıyorum, diyebilirim. Galibiyetle yukarıya daha fazla yaklaşırdık. Bu maç birlikte savaşmak ve odaklanmak adına çok önemli olacak”

 

Paylaş

Diğer haberler

Bir yorum gönderin