Transfer müjdesi Rıdvan Dilmen’den

Rıdvan Dilmen, Göztepe-Fenerbahçe maçının devre arasında Fenerbahçe’nin Fabian’ı kiralık olarak kadrosuna kattığını ve herhangi bir kiralama ücreti ödemeyeceğini açıkladı.

İşte Rıdvan Dilmen’in açıklamaları;

Reyes, bonservisiyle alınmış bir oyuncu. Diğer oyuncu Fabian kiralık olarak gelmiş. Hernangi bir ücret de ödenmiyor. Para cebine kalıyor yani. İhtiyaç var mı yok mu onu sonra değerlendiririz.

“GÖZTEPE’Yİ ÇOK KÖTÜ BULDUM”

Maça gelecek olursak, Göztepe’yi çok kötü buldum. Yasin yeni geldiği için uyum sorunu yaşıyorlar. Alpaslan fena bir oyuncu değil. Onun dışında sakin oynayan yok. O yüzden kontrol Fenerbahçe’de. Fenerbahçe sürpriz bir şekilde Josef’in satılmasıyla sistem değişikliğine gitti. 4-1-4-1 sistemine dönüldü. Fabian bu görüntüde, Giuliano’nun yerine alınmış gibi görünüyor.

“AYEW, KALABALIK SAVUNMA ARASINDA KAYBOLUYOR”

Fenerbahçe’nin bu kadrosu ilk yarı itibariyla maksimumu verdi aslında. Fenerbahçe 2-3 gol bulabilirdi. Ayew, kalabalık savunma arasında kayboluyor. Alper’e tam sallayacaksın gol atıyor. Fenerbahçeli futbolcular bulmaca gibi. Bir hafta iyi, bir hafta kötü. Ya müthiş oynuyorlar, ya çok kötü. Özellikle Alper ile Dirar…

“FENERBAHÇE GEÇİŞ DÖNEMİNDE”

Fenerbahçe geçiş döneminde. Muhtemel 11’ini bilmek oldukça zor. Bugün alınan 2 oyuncu Reyes ve Fabian, haftaya 11’de oynayacak diye bir durum yok.

Fabian’ı açıp Youtube’dan falan izledim. Valbuena gibi kısa boylu. İhtiyaç var mıydı? Hoca da biliyor oyuncuyu. Bence takımı geleceğe 4-1-4-1’e hazırlıyor. Giuliano gitti, başka bir Giuliano geldi. Arada ciddi bir fark var tabi. 10 milyon euro kadar bir fark. Alınan futbolcuların hiçbiri 11’de olmayabilir. Bunu sonra değerlendireceğiz.

Paylaş

Diğer haberler

blog-grid

Taktik değişiyor

blog-grid

Fenerden büyük değil

Bir yorum gönderin